Zoeken
Menu
Contact
Contact
V.V. Opende | Startpagina
Webshop
Contact
Zoeken
Home
Nieuws
Agenda
Opgave familiedag 2-9-23
Opende is geen eendagsvlieg in de derde klasse
Jeugdtrainers,jeugdleiders en de jeugd in het nieuw gestoken.
Hardegarijp snel naar overwinning op VV.Opende
Uitnodiging: Algemene Ledenvergadering V.V. Opende 13-12-2023, 19.30 uur
kantine is zaterdag 23-12-2023 gesloten
Clubinfo
Historie
Sportpark
Bestuur
Jeugdcommissie
Secretariaat
Contributie
Lid worden
Contact
Overige contacten
Adres & Routeplanner
Downloads
Senioren
Trainers & Leiders
Trainingstijden senioren
V.V. Opende 1
V.V. Opende 2
V.V. Opende 3
V.V. Opende 4
V.V. Opende 35+1
V.V. Opende 45+1
Junioren
Trainers & Leiders
Jeugdcommissie
V.V. Opende JO17-1
V.V. Opende JO14-1
V.V. Opende JO13-1
V.V. Opende JO11-1
V.V. Opende JO10-1
V.V. Opende JO9-2JM
V.V. Opende JO7-1
V.V. Opende JO7-2
Programma
Commissies
Kantinecommissie
Maandag Ochtend Ploeg
Supportersvereniging
Club van Honderd
Sponsorcommissie
Activiteitencommissie
Website
Organogram
Sponsoren
zaterdag 04 mei
ONR 1
-
VV Opende 1
Tijd: 14:30 u
Programma week 17
V.V. Opende 1
Competitie
Uitslagen
Programma
Competitie
Team
GS
G
G
V
P
1
Be Quick Dokkum 1
0
0
0
0
0
1
LAC Frisia 1883 1
21
18
2
1
56
2
Hardegarijp 1
22
13
2
7
41
3
ONR 1
22
12
1
9
37
4
Rijperkerk 1
22
10
6
6
36
5
Be Quick D 1
22
8
7
7
31
6
VV Opende 1
22
8
5
9
29
7
RWF 1
22
9
2
11
29
8
SC Kootstertille 1
22
8
3
11
27
9
ONT 1
22
6
8
8
26
10
Minnertsga 1
22
7
5
10
26
11
SC Twijzel 1
22
6
7
9
25
12
Zwaagwesteinde 1
22
6
5
11
23
13
Wykels Hallum 1
22
5
7
10
22
14
SC Franeker 1
21
6
2
13
20
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
za 20 apr om 14:30 u
VV Opende 1 - Hardegarijp 1
1 - 3
za 13 apr om 14:30 u
SC Twijzel 1 - VV Opende 1
2 - 2
za 06 apr om 14:30 u
VV Opende 1 - Wykels Hallum 1
1 - 1
za 23 mrt om 14:00 u
SC Kootstertille 1 - VV Opende 1
0 - 2
za 16 mrt om 14:30 u
VV Opende 1 - SC Franeker 1
7 - 1
za 09 mrt om 15:00 u
RWF 1 - VV Opende 1
2 - 1
za 02 mrt om 14:30 u
VV Opende 1 - Minnertsga 1
2 - 0
za 24 feb om 14:30 u
VV Opende 1 - ONR 1
2 - 3
za 17 feb om 14:30 u
Rijperkerk 1 - VV Opende 1
2 - 2
za 10 feb om 15:00 u
Be Quick D 1 - VV Opende 1
2 - 4
za 03 feb om 14:30 u
VV Opende 1 - LAC Frisia 1883 1
0 - 1
za 27 jan om 14:30 u
VV Opende 1 - Zwaagwesteinde 1
4 - 0
za 16 dec om 14:00 u
Wykels Hallum 1 - VV Opende 1
1 - 0
za 09 dec om 15:00 u
ONT 1 - VV Opende 1
3 - 3
za 25 nov om 15:00 u
Hardegarijp 1 - VV Opende 1
3 - 0
za 18 nov om 14:30 u
VV Opende 1 - SC Twijzel 1
2 - 2
za 04 nov om 14:30 u
VV Opende 1 - SC Kootstertille 1
0 - 2
za 28 okt om 14:30 u
SC Franeker 1 - VV Opende 1
2 - 1
za 14 okt om 14:30 u
VV Opende 1 - RWF 1
3 - 1
za 07 okt om 14:30 u
Minnertsga 1 - VV Opende 1
0 - 3
za 30 sep om 14:30 u
VV Opende 1 - Be Quick D 1
4 - 2
za 23 sep om 15:15 u
LAC Frisia 1883 1 - VV Opende 1
4 - 1
za 16 sep om 14:30 u
V.V. Westerkwartier 1 - VV Opende 1
0 - 10
za 09 sep om 14:30 u
GSVV 1 - VV Opende 1
0 - 6
za 02 sep om 14:30 u
VV Opende 1 - Eastermar 1
2 - 2
za 27 mei om 14:30 u
VV Opende 1 - Ternaard 1
8 - 0
za 20 mei om 14:30 u
Harkema Opeinde 1 - VV Opende 1
1 - 1
za 13 mei om 14:30 u
VV Opende 1 - VIOD 1
1 - 3
za 29 apr om 14:30 u
Dokkum 1 - VV Opende 1
1 - 3
za 22 apr om 14:30 u
VV Opende 1 - Lions'66 1
3 - 2
za 15 apr om 14:30 u
Drogeham 1 - VV Opende 1
0 - 4
za 08 apr om 14:30 u
FC Birdaard 1 - VV Opende 1
0 - 4
za 01 apr om 14:30 u
VV Opende 1 - Ropta Boys 1
2 - 1
za 25 mrt om 14:30 u
Marrum 1 - VV Opende 1
0 - 4
za 18 mrt om 14:30 u
VV Opende 1 - Ouwe Syl 1
3 - 0
za 04 mrt om 14:30 u
VV Opende 1 - Friese Boys 1
2 - 0
za 11 feb om 14:30 u
WTOC 1 - VV Opende 1
0 - 4
za 04 feb om 14:30 u
VV Opende 1 - V en V'68 1
5 - 2
za 28 jan om 14:30 u
VV Opende 1 - Harkema Opeinde 1
4 - 0
za 21 jan om 14:30 u
Ternaard 1 - VV Opende 1
0 - 7
za 10 dec om 14:30 u
VIOD 1 - VV Opende 1
1 - 1
za 03 dec om 13:30 u
VV Opende 1 - Dokkum 1
1 - 0
za 26 nov om 14:30 u
Lions'66 1 - VV Opende 1
3 - 3
di 22 nov om 20:00 u
VV Opende 1 - Pelikaan S 1
1 - 3
za 19 nov om 14:30 u
VV Opende 1 - Drogeham 1
4 - 0
za 12 nov om 15:00 u
Ropta Boys 1 - VV Opende 1
1 - 3
za 05 nov om 14:30 u
VV Opende 1 - Marrum 1
3 - 2
za 29 okt om 14:30 u
Ouwe Syl 1 - VV Opende 1
0 - 3
za 22 okt om 14:30 u
VV Opende 1 - Omlandia 1
5 - 1
za 15 okt om 14:30 u
VV Opende 1 - FC Birdaard 1
3 - 2
za 08 okt om 14:30 u
Friese Boys 1 - VV Opende 1
2 - 5
za 01 okt om 14:30 u
VV Opende 1 - WTOC 1
4 - 2
za 24 sep om 14:30 u
V en V'68 1 - VV Opende 1
1 - 3
za 17 sep om 17:00 u
VV Opende 1 - Fc. Grootegast 1
3 - 0
di 13 sep om 19:30 u
Surhuisterveen 1 - VV Opende 1
1 - 5
di 06 sep om 19:30 u
VV Opende 1 - Niekerk 1
1 - 3
Programma
Datum
Wedstrijd
za 04 mei om 14:30 u
ONR 1 - VV Opende 1
za 11 mei om 14:30 u
VV Opende 1 - ONT 1
Deel deze pagina via:
Delen op Facebook
Delen op Twitter
Delen via WhatsApp
Delen via e-mail